Бербатов пак не игра, Керала загуби

0

Керала Бластърс допусна втора поредна загуба в Индийската суперлига, след като отстъпи у дома с 1:2 на ФА Гоа. Димитър Бербатов не бе групата на своя отбор за трети пореден път, но се очаква да се завърне в игра за следващия кръг.

Гостите поведоха чрез Феран Короминас (7′), но Керала изравни до почивката с гол на Ч. К. Винийт. Еду Бедия (77′) донесе победата на ФК Гоа, който през декември разгроми днешния си съперник с 5:2.

ФК Гоа заема четвърто място във временното класиране с 19 точки. Тимът обаче е мач по-малко от отборите над него и с два по-малко от днешния си съперник. Керала е на седма позиция с 14 пункта.

[sociallocker id=5830] Абонирайте се за канала ни в youtube , за да виждате първи всички нови видео репортажи! Благодарим! https://www.youtube.com/kotasport [/sociallocker]