Звездата на Евертън продължава да блести на Олимпиадата в Токио(ВИДЕО)

0
-
-

Златният медалист от Игрите в Рио – Бразилия, спечели група „D“ на олимпийския футболен турнир в Токио.

В последния си мач от груповата фаза, тимът победи Саудитска Арабия с 3:1 с две попадения на Ричарлисон и едно на Матеус Куня. С успеха Бразилия събра актив от 7 точки и гледа смело към 1/4-финалите на турнира.

Срещата в японската столица започна отлично за южноамериканците, които откриха резултата чрез Куня. Саудитска Арабия възстанови паритета в 27-ата минута и игра наравно с бразилците до 76-ата минута, когато Ричарлисон върна преднината на „жълто-сините“. В добавеното време на срещата нападателят на Евертън вкара второто си попадение в срещата, оформяйки крайния резултат 3:1 в полза на Бразилия.