0
Снимка: Ботев (Пловдив)
-
-

ЦСКА-София няма време да се израдва на класирането за плейофа в Лига Европа – наред е гостуването на Локомотив Пловдив. Армейците вече се готвят за визитата на „Лаута“, която е утре от 21:00 часа и ще бъде предавана пряко по Диема спорт.
Кери започна като титуляр срещу БЗ6 Торсхабн (3:1), но не впечатли. Вместо него срещу черно-белите ще започне Жул Кейта. Взетият под наем от френския Ланс флангови нападател се намира в отлична форма след колебливия старт на сезона. Той се разписа в последните си два мача – вкара на Лудогорец (2:2), а в четвъртък и срещу тима от Фарьорските острови.

Очаква се в стартовата единайсеторка да се завърне и Тиаго Родригес. Португалецът влизаше като резерва във всеки един от последните 4 двубоя на тима, защото не бе готов за 90 минути след лечение на травма в коляното. Дилема за 11-те на „Лаута“ ще има за другия фланг на атаката, където Стамен Белчев ще преценява дали да даде почивка на Георги Йомов и вместо него да пусне Енрике, или отново да заложи на привлечения от Славия футболист.