Звезда избухна с 4 гола преди мача с Лудогорец(ВИДЕО)

0
-
-

Цървена звезда демонстрира добра форма преди визитата си в Разград. Отборът на Деян Станкович помля с 4:0 Нови пазар при гостуване в мач от първенството на Сърбия. Шампионът на западните ни съседи беше без своя капитан Милан Борян, който е в болница заради проблеми с вирус. Почти сигурно е, канадският страж няма да играе и в Разград.

Още в 3-ата минута Александър Драгович изведе „звездашите“ напред. Той вкара с глава след центриране от корнер. Десетина минути по-късно съперникът на Лудогорец поведе с 2:0. Фамозно изпълнение от пряк свободен удар на Александър Катан не остави шансове на вратаря на Нови Пазар Вуянац.

Интригата в срещата приключи още в 20-ата минута, когато Саного изстреля истински снаряд с левия крак, правейки 3:0. В 68-ата минута Луис Диони отбеляза от дузпа за крайното 4:0.

СЪСТАВЪТ НА ЦЪРВЕНА ЗВЕЗДА: Попович, Родич (74 – Лазетич), Еракович, Драгович, Гобелич, Саного (69 – Н. Петрович), Канга, Иванич (46 – Станич), Фалко, Катай (46 – Р. Живкович), Диони (73 – Николич)