0
bdin
-
-

Бдин победи Дреновец с 3:1 в последния мач за сезона от СЗ Трета лига. Гостите водеха с 1:0 с гол на Александър Веселинов до почивката, но през втората част момчетата на Диан Попов осъществиха пълен обрат – чудесен край на впечатляващия за тях пролетен полусезон чрез попадения на Кристиан Йошов, Милчо Милчев и Денис Гърлов.

Двубоят обаче се превърна в грозен екшън с 3 червени картона за гостите – Георги Стоянов-Испанеца, Александър Кирилов и треньора Александър Петров-Вълка.Футболистите на Дреновец се нахвърлиха върху главния рефер Станислав Ставров, който пък удари влезлият като резерва Георги Илиев и Християн Илиев. Това наложи намесата на силите на реда, като полицията влезе на терена, за да прекрати жестокото меле. Полицията задържа на стадиона и двата отбора до около 21.15 часа.

„Наложи се полиция да влезе на терена и да използва палките за въдворяване на реда. Играчите на Дреновец ритаха и полицаите, и съдията, който бе принуден да се защитава”, пише „Конкурент” спортен деятел, видял какво ли не през годините по терените.

Да се чуди човек за какво са тези страсти, още повече че много от футболистите от двата отбора са играли преди време рамо до рамо, а някои от тях са и добри приятели.

Левски (Лом) потвърди KOTASPORT: Феро си тръгна!