Жените ни паднаха от Армения в голяма драма

0
balgariq otbor jeni
Снимка: bfunion.bg

Женският национален отбор на България по футбол допусна драматична загуба от Армения с 2:3 в евроквалификация, играна на стадион „Александър Шаламанов“ в София.
Армения поведе с 2:0 след попадения на Лара Казанкиян и Вероника Асатрян.Българките се завърнаха в мача в 61-ата минута с гол на Полина Ръсина, а 5 минути преди края на редовното време на мача Евдокия Попадинова изравни след точно изпълнена дузпа.Победното попадения за Армения падна в 91-ата минута, когато Ани Сафарян се разписа.
В добавеното време на двубоя Ивана Найденова получи червен картон.В момента България се намира на 3-то място в група C4, след като спечели първия си мач срещу Казахстан с 1:0. Армения пък загуби тежко от Румъния с 0:5.