Защитник на Локо (Сф) назова сериозен проблем и кой е бил ключовият момент

0
-
-

Защитникът на Локомотив (Сф) – Пламен Крачунов – сподели мнението си за загубата с 0:2 от Локомотив (Пд) в турнира за Купата на България.

„Започнахме добре. Първото полувреме имахме лек превес. Започваме неконцентрирани второто, след това не успяхме да се върнем в мача. Не мога да кажа, че ранният гол ни е стъписал. Имаме един проблем – или започваме добре мачовете и по някое време се пречупваме, или започваме 10-20 минути недобре. Не мога да кажа на какво се дължи това.

Ключовият момент беше първият гол. След това трябваше да натиснем малко повече. Не го направихме и загубихме. Всички искаме да играем вкъщи. За момента не може, но се надявам в близко бъдеще да стане. Влизаме в лоша серия и се надявам по най-бързия начин да излезе от нея.

Октавио липсваше много. Нямаме чак такава дълбочина в състава. Доста липсваше“, коментира Крачунов.