Загорец пречупи дубъла на Берое в мач със 7 гола!

0

Загорец (Нова Загора) спечели в Стара Загора срещу втория тим на Берое с 4:3. Срещата е от третия кръг на Югоизточната Трета лига. Явно си пролича, че гостите подцениха съперника. Младите футболисти на Тодор Станев пък дадоха всичко от себе си и заслужиха похвалите. Те вкараха два гола само за няколко минути в средата на първото полувреме, чрез Александър Петров и Стефанос Антониу.

Венцислав Иванов върна едно попадение в 31-ата минута. После Донислав Бозев уцели гредата на беройци. Пламен Иванов изравни, 180 секунди преди почивката. Четвърт час след нея обаче Илиян Стоянов отново изведе домакините напред. Бозев пък демонстрира прецизност и изравни с шут от 25 метра в 75-ата минутга. В 83-ата Иван Винков донесе победата за Загорец.

Христо Стоичков инспектира строителството на новия спортен комплекс за школата на Марица (Пловдив)