Загорец и Черноморец не сe победиха в късна драма(ВИДЕО+СНИМКИ)

0
-
-

Отоборите за Загорец и Черноморец Бургас завършиха наравно 1:1 в среща от 3-ия кръг на Югоизточната трета лига. Двата отбора бяха спечелили първите си два мача в първенството и това може би ги накара да имат респект един към друг. Двубоят бе предаван пряко по Kotasport.com.
А срещата имаше рядко драматичен край -две спорни дузпи,голове и червени картони.
Двата отбора направиха здрав мач в Нова Загора. Акулите  бяха подкрепяни от около стотина свои привърженици.А те създадоха и невероятна атмосфера на трибуните.

Първото полувреме беше равностойно, с няколко по-опасни ситуации и пред двете врати. Но пък без попадение. Вратарят на гостите Мартин Теменлиев  направи две блестящи спасявания в 65-тата минута . Във втория случай изби от голлинията топката. Драмата започна в 87-та минута. домакините поведоха след спорна дузпа реализирана от Пламен Иванов. А Милен Танев от Черноморец пък получи втори жълт картон и акулите останаха с човек по-малко. Това доведе и до напрежение по трибуните и на терена.Гостите обаче не се отказаха и в последната минута също получиха спорна дузпа. От бялата точка Мариян Тонев оформи и крайното 1:1 , а Александър Хардалов от домакините получи червен картон. След края на срещата от щаба  на домакините налетяха на рефера Даниел Краевски от Пловдив.