Задават се свирепи наказания в ЦСКА 1948

0
cska 1948 beroe (4)

Играчите и треньорите на ЦСКА 1948 ще имат тъжни и трудни Коледни и новогодишни празници. Шефовете на клуба безмилостно наредиха всички да тренират до Нова година заради безобразното представяне в последния мач – загубата с 0:3 от Крумовград.

Най-недоволни от ситуацията са чужденците, които вече са си купили билети за родните си страни. Те го ударили на молби да си тръгнат по-рано, но босовете били непреклонни. Самолетни билети, резервирани и вече платени ваканции са изгорели, оплакаха се играчи от тима от Бистрица.

Единственият шанс наказанието да отпадне и футболистите все пак да изкарат някаква почивка, е да победят в последния мач за годината. Той ще е срещу Арда. Това е отложен двубой от 18-ия кръг на Първа лига и ще се играе в Бистрица. Ако не спечелят, „червените“ със сигурност ще бъдат заточени на стадион „Витоша“ и ще тренират до припадък.

Двубоят в четвъртък е важен и за двата отбора. Ако Арда спечели, ще измести ЦСКА 1948 от първата шестица и ще усложни много положението тима от Бистрица. В момента отборът от Кърджали се намира в по-добра форма. Спечели последното си гостуване на Локо Сф, докато ЦСКА 1948 падна позорно у дома от новака Крумовград. Евентуална загуба или дори равенство, може да се окаже фатално и за треньора Николай Панайотов./ „Мач Телеграф“