Юношите на Спартак Плевен с победа и 2 загуби в Турция

0

ФК „Спартак 1919“ U17 победи отбора на „Алания Беледиеспор“ с 2:0.Головете паднаха след почивката.Първото попадение отбеляза Монир Ал Бадарин с прекрасен изстрел от около 25м.Вторият гол бе дело на Йордан Желев, който бе отлично намерен от Теодор Георгиев.

U15 отстъпи с 2:0 срещу представителя в турската Суперлига „Аланияспор“. Срещата бе равностойна, като на полувремето резултата бе 0:0.През първата част и двата отбора имаха възможност да отбележат, но резултата остана 0:0.В началото на втората част, след груба грешка при изнасянето на топката се стигна до гол за съперника.
В средата на полувремето, турците отбелязаха втори гол и така се стигна до крайното 0:2.

U14 отстъпи с 1:2 от същият съперник. Срещата бе много динамична и приятна за гледане, като и двата отбора демонстрираха добър футбол.
През първата част на два пъти Петър Стефанов имаше отлични възможности да отбележи, но пропусна.
Турците поведоха, а в средата на втората част след страхотен удар на Марио Наков, равенството се върна.
В самия край на мача турците отбелязаха втори гол и се поздравиха с успеха.

След срещите, отборите на ФК „Спартак 1919“ се възползваха от услугите на хотела в който са настанени и направиха възстановяване.Следващите срещи са тази неделя, след което отбора приключва лагера си в Турция и се прибира за подновяването на първенствата в които играят.