Юношите на Пирин биха румънци в Добринище(СНИМКИ)

0
pirin 2006 nova

Юношите на Пирин Благоевград родени през 2006-та година победиха трудно с 2:1 връстниците си от Жониурул Букурещ в контролна среща играна на отлично подготвения терен на стадиона в Добринище.zhoniurul

Възпитаниците на Илко Христов стигнаха до победата след обрат в последните 15 минути. Преди почивката двата отбора не сивкараха попадение, а румънците поведоха в първите минути на втората част. Малките орлета показаха характер и голове на Алекс Николов и Валери Стоянов стигнаха до победата. Юношите на Пирин започнаха подготовка в понеделник и да тях това бе първа проверка. Румънците пък са на подготовка в Разлог

Срещата имаше и авторететно съдийство в лицето на Жарир Мустафа. Родният арбитър от 2008-ма година насам живее в Ливърпул и съдийства в Англия.