
Българският футболен съюз обяви, че жребият за сезон 2026/2027 във Втора лига ще бъде изтеглен в понеделник, 29 юни, от 19:00 часа.
Церемонията ще се проведе в хотел „Рамада“ в София, като по време на нея ще бъде определена програмата за новия шампионатен сезон.
На събитието ще присъстват представители на клубовете и футболната общественост.
Жребият ще бъде излъчен на живо по Diema Sport.





