Янтра вкара 4 на дубъла на Етър

0
yantra polski trambesh

“Янтра” (Полски Тръмбеш) победи у дома дублиращия отбор на “Етър” с 4:1 и си върна първото място в класирането, като изпревари “Локомотив” (ГО). Това бе последният мач от четвъртия кръг на Северозападната Трета лига. За домакините след дълго отсъствие поради контузия се завърна Тихомир Антонов.

Младите „боляри“ отново играха атакуващо, но опитният съперник наказа грешките им. Лидерът при голмайсторите в първенството Любомир Генчев откри резултата половин час след началото. Пет минути по-късно Християн Кожухаров удвои. Отново той направи съотношението категорично в 57-ата минута с попадение за 3:0.

В 80-ата минута влезлият като резерва Тихомир Антонов подаде и Любо Генчев реализира осмото си попадение от началото на сезона. Георги Иванов вкара почетния гол за “виолетовите” в последните секунди на мача.

В следващия кръг на 9 септември от 17:00 ч. етърци, които са осми в класирането, приемат предпоследния “Дреновец”, а в Горна Оряховица е дербито на върха между “Локомотив” и “Янтра” (П. Тръмбеш).