Янтра се завърна в професионалния футбол с победа, Спортист загуби от Локо Сф при дебюта си във Втора лига

0

Септември София стартира с равенство новия шампионат във Втора лига, след като завърши 1:1 при гостуването си на Струмска слава.

Домакините от Радомир поведоха в 45-тата минута с гол на Борислав Николов. Столичани изравниха в 67-мата минута с гол на Стефан Гаврилов, дошъл от далечно разстояние. В 78-мата минута Септември остана с човек по-малко, след като Аспарух Смилков получи червен картон.

В друга среща от първия кръг на Втора лига, Локомотив София записа успех с 2:0 над новака в професионалния футбол Спортист на градския стадион в Своге.

Футболистите на Иван Колев откриха резултата още в 6-тата минута, когато точен бе Денислав Станчев. Светослав Диков удвои в 51-вата и подпечата трите точки за столичани.

Янтра се завърна с успех в професионалния футбол, побеждавайки Кариана Ерден с 1:0 на стадион „Христо Ботев“ в Габрово.  Петър Казаков донесе победата на габровци след като отбеляза единственото попадение в срещата в 39-тата минута.