Янтра разби дубъла на Етър в учебна игра

0
yantra etar 2
-

Янтра Габрово се наложи с 5:1 над втория отбор на Етър в учебна игра на стадион „Христо Ботев“. Срещата се проведе в три полувремена по 25 минути, а в ролята на арбитър влезе помощник-треньорът на „болярите“ и бивш нападател на габровския отбор Иван Петков.

Даниел Младенов изведе Янтра напред с две попадения в първата третина. Асистенциите съответно бяха на Тони Иванов и Димитър Стоянов. През вторите 25 минути Лъчезар Йорданов покачи на 3:0, а гол на Васил Василев не беше зачетен заради засада, която Иван Петков маркира от центъра. В последната част Айвън Ангелов реализира дузпа в стил Паненка за 4:0, след което Етър II върна един гол чрез Радослав Найденов. Крайното 5:1 оформи Константин Иванов с глава след центриране на Ангелов от ъглов.удар.

В срещата за габровци не взеха участие възстановяващите се от травми Цветелин Радев и Емил Колев. Ивайло Михайлов направи бегово занимание и не влезе в игра, а по лични причини мача пропусна и Кристиан Грозданов.

Проверката беше част от подготовката на Янтра за предстоящото гостуване на лидера във Втора лига Септември София.