Йънг Бойс удари ЦСКА-София в непрогледната софийска мъгла! „Червените“ не знаят какво е гол (СНИМКИ)

0
-
-

ЦСКА-София загуби от Йънг Бойс в мач от груповата фаза на Лига Европа. На националния стадион „Васил Левски“, „червените“ отстъпиха с 0:1. По този начин те остават без отбелязан гол в своята група и са единственият отбор в Лига Европа без реализирано попадение. С изключение на първите около 25 минути, целият останал мач пък се изигра при изключително гъста, почти непрогледна мъгла.

Двубоят започна с минута мълчание в памет на великия Диего Армандо Марадона. Феноменалният аржентинец почина вчера, покосен от сърдечен арест.

След равностойни начални минути, гостите поеха инициативата. И двата отбора обаче така и не стигнаха до чисти положения до 34-ата минута, когато швейцарците поведоха. Жан Пиер Нсаме получи вдясно на наказателното поле и стреля от много малък ъгъл. Бусато не бе пласиран добре, допусна топката да мине между него и гредата и да влети в мрежата му за 0:1.

В началото на втората част Нгамело стреля от изгодна позиция в наказателното поле. Бусато обаче спаси.

В 63-ата минута ЦСКА-София можеше да изравни. Белтраме изпълни чудесно фал. Стражът на гостите обаче показа чудесен рефлекс и улови пред голлинията отиващата в долния му десен ъгъл топка.

120 скунди по-късно пък Йънг Бойс имаше възможност да удвои аванса си. Гарсия пусна успореден пас в наказателното поле. Нсаме засече от движение, но покрай дясната греда.