Ямбол пише история-удари Струмска слава за Купата!

0

Ямбол победи с 1:0 Струмска слава и елиминира тима от Радомир от турнира за Купата на България. Домакините продължават да пишат история. Те не бяха достигали от 10 години толкова напред в турнира. В герой на мача се превърна Александър Димитров от домакините, който намери мрежата в десетата минута. До края на първото полувреме Димитров пропусна още две положения за гол, докато атаката на Славата беше пасивна. Гостите бяха в срещата без Антон Тунгаров, Драгомир Петков, Ивелин Илиев, Кристиян Китов и Мартин Аврамов
В събота радомирци се изправят срещу лидера в класирането на Втора лига Хебър на Стадион „Христо Радованов” в Радомир от 14:15 часа.

След почивката резервата Кристиан Малаков бе близо до втори гол2:0, но гредата се оказа помощник на стража на гостите Петър Маринов. Така отборът от Ямбол вече мисли за следващия етап от състезанието, където трябва да срещне Арда на Димитър Димитров – Херо.