Вуцов: Разберете, че и на нас ни е тежко! Първенство не е от най-добрите в света и затова си личи, че изоставаме доста на европейската сцена

0

Вратарят на България – Светослав Вуцов – сподели мнението си за унизителното равенство с Гибралтар.

„Изтървахме затворен мач. Знаехме, че Гибралтар ще играе прибран в тяхната половина, ще чака на контраатака. Търсихме гол от самото начало, изтървахме 2-3 ситуации. В края на полувремето реализирахме. През второто полувреме не показахме нужната добра игра в защита. Не потърсихме втори гол и закономерно ни израниха. Имаха и още ситуации пред моята врата.

Трупат се сериозна поредица от негативни резултати, но разберете, че и на нас ни е тежко. Повечето играем само в България. Знаем, че нашето първенство не е едно от най-добрите в света. Затова си личи, че изоставаме доста на европейската сцена“, коментира Вуцов.