Всички голове в петте сблъсъка между Левски и ЦСКА-София

0

15.10.2016
ЦСКА-София – Левски 1:1

Левски повежда в 34-ата минута след атака отдясно, при която Бабатунде Адениджи подава на Франсис Нар и той от десетина метра праща топката в долния десен ъгъл зад Китанов.

Преслав Йорданов изравнява в 77-ата от дузпа.

04.03.2017
Левски – ЦСКА-София 2:1

Още в 5-ата минута, при центриране отдясно, отбраната на Левски не успява да отбие надалеч топката. Арсенио я овладява на ъгъла на наказателното поле отляво по атаката на ЦСКА-София. Навлиза навътре, финтира Прохазка и праща топката в левия долен ъгъл зад Николай Кръстев.

Прохазка изравнява от дузпа в 71-ата минута. 7 минути по-късно Мехди Бурабия центрира от фаул, а Яблонски с глава бележи победния гол.

29.04.2017
Левски – ЦСКА-София 0:3

Още във втората минута Божидар Митрев се бави и не излиза да хване една почти безнадеждна топка за Густаво Кулма. Колумбиецът я застига на аутлинията и дава успореден пас на нея, а Арсенио от два-три метра я насочва в празната врата. Само 4 минути по-късно след центриране на Антон Недялков цялата отбрана на Левски, начело с Митрев и Александър Ем. Александров, увисва и Десподов на броени метри от вратата овладява и бележи.

В 52-ата минута след центриране на Десподов от фаул Каранга на 7-8 метра от вратата скача над всички и бележи с глава.

28.05.2017
ЦСКА-София – Левски 3:0

Левски започва идиотски мача, след като бие център и рита топката в тъч. След него Александър Др. Александров, въпреки че има доста метри предимство, губи топката и фаулира Десподов. Ши-мао бие фаула от тъчлинията и вкарва директно топката във вратата след комична грешка на вратаря Николай Кръстев. В 67-ата минута Каранга навлиза отдясно в наказателното поле, стреля, Кръстев спасява, а Кулма от десетина метра прави добавка – 2:0. В 82-та минута, Шимао вкарва за втори път от фаул за 3:0.

21.10.2017
Левски – ЦСКА-София 2:2

В 8-ата минута Жорди Гомес изпълнява корнер и Давид Яблонски скача най-високо и бележи с глава – 1:0 за Левски. 4 минути по-късно Иван Горанов отбива слабо топката с глава, поставя я на волето на Тиаго Родригес, който без забавяне и с мощен шут от 20-тина метра бележи – 1:1. В 15-ата минута Тиаго получава пас от Кристиян Малинов и от над 25 метра изненадва Митрев – 1:2 за ЦСКА-София. В 61-ата минута Цветкович се измъква от дясно, центрира, защитата на „червените“ изпуска Прохазка и той отблизо изравнява – 2:2.