Вратарят на Славия: В последната минута вдигнах ръце, но…

0
Снимка: lap.bg
-
-

Стражът на Славия – Георги Георгиев, сподели мнението си за загубата с 0:1 от ЦСКА-София. Освен това, той похвали своя колега от ЦСКА-София – Густаво Бусато, който с намесата си след удар на Емил Стоев в 92-ата предотврати изравнително попадение.

“Първо поражение за нас от 6 или 7 мача. Първоначално се стараехме да убием натиска. Имахме една или две ситуации през първото полувреме, които можехме да развием по-добре, но не се получи.

Второто полувреме имахме указания да заиграем малко по-агресивно, но не успяхме да неутрализираме един фаул. Ударът беше от близка дистанция, опитах да избия, но не се получи и ни отбелязаха гол.

Имаше моменти, в които можехме да реализираме гол. Тук се играе трудно. ЦСКА е ЦСКА и няма какво да го коментираме. В последната минута вдигнах ръце, но поздравления за вратаря на ЦСКА за намесата му”, каза Георгиев.