Вратар на ЦСКА-София счупи пръст

0
-
-

ЦСКА-София U17 завърши наравно 0:0 срещу Спартак (Вн) в първия си мач от сезона. В 15-ата минута в състава на „червените“ беше извършена принудителна смяна, след като вратарят Ивайло Илиев счупи пръст на дясната си ръка.

Като цяло ЦСКА-София имаше надмощие и изпусна няколко положения, открили се пред Цветомир Цанев, Марк-Емилио Папазов, Георги Манев, Христо Арсов, Мартин Сотиров, Данаил Стойчев, Георги Иванов и Мартин Аврамов. Папазов удари и греда в последните минути. В добавеното време „червените“ останаха в намален състав, след като Цветелин Стоичков получи втори жълт и респективно червен картон.

В следващия кръг ЦСКА-София гостува на Лудогорец. Двубоят е в сряда (28 август) от 12:00 часа в база „Гнездо на орли“.