Вратар бележи,Марица бие и се завърна във Втора лига!

0

Отборите на Марица (Пловдив) и Борислав (Първомай) завършиха при резултат 3:1 в среща от 34-ия ,последен кръг в Югоизточната трета лига. Мачът бе изключително важен мач за „пиратите“,но те показаха характер и заслужиха промоцията си.Марица се завръща в професионалния футбол навръх 100-годишнината си.

Александър Праматаров още в 3-тата минута изведе домакините напред. Андрей Атанасов – Хишника в 32-та минута възстанови равенството с хубав удар и даде надежда на Черноморец. Дежурният голмайстор на отбора Олджай Алиев в 52-та минута отново даде аванс на Марица с поредния си гол през сезона, а стражът на пиратите Илия Николов (69) покачи след точно изпълнена дузпа. С този успех първото място в Югоизточната Трета лига остана за Марица, с което отборътда спечели промоция за Втора лига.

Несебър обърна Ямбол и остава в Трета лига(ВИДЕО+СНИМКИ)