Владо Стоянов се отдалечава от Берое

0

Бившият вратар на Лудогорец и националния отбор Владислав Стоянов е малко вероятно да остане в Берое, твърди „Тема спорт“. Стражът така и не се появи в игра в последната контрола на заралии, загубена, с 0:1 от Янтра под Аязмото. Очакваше се Стоянов да пази поне едно полувреме, в което Петър Хубчев де прецени дали да го задържи. Стражът дойде на проби и тренира няколко дни с Берое. В събота обаче Владислав Стоянов така и не бе забелязан в Стара Загора. В спаринга с габровци пазиха Генадий Ганев и Иван Гошев.

Единственото попадение за Янтра бе дело на Тони Иванов и падна през втората част. За заралии на почивката в игра се появиха новите попълнения Тапоко и Бен Юсеф. Освен тях, участие в мача взеха и каращите проби в тима на Петър Хубчев Анри Себе, Амит Битон и Мбоко.

В първия пролетен кръг Берое гостува на друг закъсал отбор – Царско село, който пък падна у дома с 1:2 от Марек в спаринг.