Витоша и Добруджа не излъчиха победител! Бадема изпорти дузпа

0
emil gargorov

Витоша Бистрица и Добруджа завършиха наравно в мач от XVI кръг на Втора лига. На стадиона в Бистрица съперниците си размениха по едно попадение за крайното 1:1.

Още във втората минута Денислав Ангелов от Добруджа можеше да открие резултата, но ударът му премина покрай страничния стълб. В седмата минута обаче гостите поведоха. Стефан Митев прати топката в мрежата през куп от играчите – 1:0 за момчетата на Сашо Ангелов.

Малко след това ветеранът Емил Гъргоров пропусна дузпа. Бившият капитан на ЦСКА стреля силно над вратата и не успя да изравни. В 39-ата минута Джулио Чарлов от Витоша изчисти от голлинията, а малко след това “тигрите” поискаха 11-метров наказателен удар.

В началото на второто полувреме Бадема изведе Станислав Петров сам срещу вратаря на Добруджа, последва падане в наказателното поле на атакуващия футболист, след което домакините поискаха още една дузпа, но главният рефер Стоян Арсов не уважи желанието им.

В 68-ата минута Цветомир Вачев изравни след разбъркване в пеналтерията на тима от Добрич. Скоро след това вратарят на гостите спаси изстрел на Станислав Петров от удобна позиция. В добавеното време Митев можеше да донесе трите точки на отбора на Сашо Ангелов с глава, но би над вратата.