0
vitosha bistritsa
-
-

Балкан Ботевград с равенство в първата си контрола Състезателите на Иван Редовски направи 1:1 в първата си контролна среща за тази година.

Ботевградчани си размениха по един гол срещу втородивизионния Витоша Бистрица на терена на стадион Летище. Срещата може да се окачестви като равностойна като цяло не си пролича, че Балкан е от по ниското ниво. За първите 45 минути по-добрите положения за гол се откриха първо пред Павел Петков, който пропусна сам срещу вратаря. Именно той откри резултата след перфектно изпълнена дузпа. Здравко Атанасов бе повален в наказателното поле след като направи отличен самостоятелен рейд. През втората част бяха извършени много смени, а старши треньорите използваха всички налични футболисти. В края на мача Емил Гъргоров изпълни фаул, топката се отби в гредата и Слави Паскалев изравни. Следващата контрола на Балкан е в събота срещу тима на Монтана. Срещата ще се играе от 12:30 часа на помощното игрище с изкуствено покритие “Герена“ в Ботевград.