Викан от Бруно се вихри с 4 гола при U19! Отмъкнат от Левски блести с хеттрик

0
Снимка: cska.bg

ЦСКА-София разгроми с 8:1 Национал Сф в мач от 18-ия кръг на Елитната юношеска група до 19 г. Старшата възраст на червените, водена от Добри Митов, можеше да стигне и до двуцифрова победа на стадиона в НСА.

С четири гола се отличи капитанът на тима Мартин Смоленски, който е част и от първия състав, пише „Тема спорт“. За последното му попадение асистира друг, който е викан при мъжете – защитникът Александър Бучков. В понеделник Смоленски ще навърши пълнолетие – става на 18 г.

С хеттрик блесна Марк-Емилио Папазов. Резервата Веселин Борисов също записа името си сред голмайсторите. В следващия кръг ЦСКА-София приема Славия.

Червените са шести с 32 точки. Лидерът Левски има с 10 повече. Вчера сините надиграха Монтана с 4:1, като гост след като на почивката губеха с 0:1. Вторият в класирането Лудогорец падна при визитата си на Ботев Пд и остава с 35 пункта.