Вихрен унизи Пирин! Вкара 5 на орлетата!(ВИДЕО)

0
-
-

Големият фаворит във Втора лига Пирин Благоевград изигра днес четвъртата си контрола от предсезонната подготовка. Орлетата излизат срещу Вихрен Сандански на стадиона в Разлог. Наставникът Уорън Фийни бе пуснал в състава предимно юноши.Титулярите ще играят в четвъртък срещу ЦСКА 1948 в Благоевград.За Вихрен това бе първата контрола от лятната подготовка. Орлетата отново играха с нетрадиционния си резервен виолетов екип.
Двата отбора направиха много резултатно първо полувреме. Неостаряващият Влади Златинов откри резултата в 18-тата минута след великолепно отиграване и точен удар от границата на малкото наказателно поле.Пет минути по-късно партньорът му в атака Димитър Алексиев вкара и второ попадение. След 32-минути игра Влади Кабранов върна един гол за Вихрен с точен удар от границата на наказателното поле, веднага след това отборът от Сандански удари и греда. В последната минута на полувремето Пушкаров си вкара автогол след центриране на Чепилов и резултатът стана 2:2.
След почивката за Пирин стана страшно! С голове на Александър Якимов в 55-та от дузпа, на Кабранов след още две минути, с втория му гол в мача и на Гълъбов в 77-та ,Вихрен унизи Пирин!