Вихрен удари Септември-2 за първа пролетна победа

0
vihren nova

Вихрен Сандански победи дубълът на Септември София с 2:0 в среща от първия пролетен кръг на Югозападната Трета лига.Срещата се игра на терена в село Микрево и това бе последното домакинство за Вихрен тук,като следващото – на 3-ти март срещу Миньор Пк ще бъде на градския стадион в Сандански.

Головете за възпитаниците на Наджи Шенсой реализираха Руслан Иванов в 21-та от дузпа и Методи Костов в 89-тата минута. Дузпата бе отсъдена от главния съдия Иван Донев за игра с ръка на бранител в наказателното поле. Домакините имаха преимущество през целия мач, но трудно стигаха до голови ситуации. Антон Карачанаков удари и греда през втората част.

В следващия 21-ви кръг Вихрен гостува на Оборище Панагюрище, а Септември-2 ще гостува на лидера в групата Миньор Перник.