Вихрен с нова победа,вече е 2-ри на Югозапад

0
vihren 2023 nova

Вихрен постигна пестелива победа с 1:0 срещу ОФК Костинброд на стадиона в Микрево, като това се случи в среща от 10-ия кръг на Югозападната Трета лига.Това бе четвърта поредна победа за отбора от Сандански,който преди това победи Витоша у дома и Банско и ФК Кюстендил,като гост. На всичко отгоре победителте бяха в този мач без наказания си наставник Наджи Шенсой и без титулярния си халф Стефан Методиев.

Единственото попадение падна в 15-ата минута и бе дело на младока Кристиян Димитров, който бе намерен от Дани Пехливанов на точката на дузпата и реализира.

Санданчани вече са втори с 22 точки след този мач, а гостите са на предпоследната 19-а позиция с актив отедва 6 пункта.В следващия кръг Вихрен гостува на Ботев Ихтиман, а Костинброд приема дубъла на Левски.