Вихрен с 4 от 4 през пролетта,почете бащата на Коко Динев(ВИДЕО)

0

Вихрен победи с 2:0 Рилски Спортист в среща от 21-ия кръг на Югозпадната трета лига. Преди срещата футболистите и на двата отбора почетоха с едноминутно мълчание паметта на бащата на Коко Динев-Иван,който почина преди дни. Дон Чики бе и треньор №1 на България във водната топка за всички времена.
Това бе и първа среща тази пролет за Вихрен на градския стадион в Сандански.Головете за победата на домакините отбелязяха бившият капитан на Пирин Благоевград Димитър Благов и Руслан Иванов от дузпа през първото полувреме.
Това бе четвърта поредна победа за Вихрен през пролетния полусезон,без отбора да допусне и гол във вратата си. Вихрен дели първото място с Марек с актив от 47 точки. В следващия кръг възпитаниците на Петър Златинов ще гостуват на Чавдар Етрополе.