0
vihren razlog 1
-
-

Пирин Разлог загуби с 1:3 от Вихрен Сандански в отложена среща от 16-ия кръг на Югозападната Трета лига- група 2. Така възпитаниците на Ивайло Василев остават само с една загуба от началото на първенството и продължават битката за Втора лига. Те показаха и характер,след като бяха догонващи в резултата инаправиха обрат в мача.

Марио Димитров откри за домакините след добавка отблизо в 18-тата минута. След това дойдоха минутите на най-добиря на терена – Виктор Ергин. След негов великолепен пробив, дойде и асистенция на празна врата за  капитана Александър Якимов,който от половин метър нямаше как да сбърка. В 50-тата минута с удар от границата на наказателното поле той изведе Вихрен напред в резултата, а след още три минути изработи и третия гол за влезлия като резерва Божидар Йотов. От тук до края мача просто се доиграваше. В игра за Вихрен влязоха и  юношите Емил Найденов и Алекс Тренков. Последният е на 16 години и направи дебют в Трета лига. Син е на бившия футболист на гладиаторите Емил Тренков. razlog vihren