0
vihren loko sf 2
-
-

Отборите на Ботев Ихтиман и Вихрен Сандански завършиха наравно 1:1 в среща от 4-ия кръг на Югозападната трета лига. Двубоят се игра на стадиона в Долна Баня,заради продължаващия ремонт на съоръжението в Ихтиман. След три поредни победи в първенството и една за Купата, това бяха и първите загубени точки за момчетата на Здравко Лазаров- Електричката. През първото полувреме двата отбора не си вкараха гол и всичко по-интересно се случи след почивката. След грешка на Иван Иванов, Кристиян Петров успя да се разпише в 52-та минута за домакините. Вихрен стигна до попадение само десет минути по-късно чрез Йордан Харизанов, а до края на двубоя и двата тима имаха възможност да спечелят трите точки.В следващия 5-ти кръг Вихрен приема Сливнишки герой, а Ботев гостува на Банско.