Везенков и Сакраменто с нов слаб мач в NBA(ВИДЕО)

0
-
-

Александър Везенков завърши с две точки при поредното поражение на Сакраменто, отново в Тойота Център в Хюстън, този път с 97:122. Двата отбора се срещнаха 48 часа по-рано на същото място, когато пак „ракетите“ бяха по-добри след 107:89. Тази нощ поражението на „кралете“ можеше да бъде още по-голямо, след като в средата на третата част изоставаха с 35 точки. Отпускането на педала от страна на домакините, които се забавляваха на терена обаче помогна на гостите да стигнат до по-малка разлика в резултата.

В края на тази четвърт Везенков реализира единствения си кош, след като получи добър пас от Малик Монк. Българският национал бе общо на терена малко повече от 11 минути, за което време направи една асистенция и две нарушения и не успя нито веднъж при трите си опита за стрелба от далечно разстояние.

С две победи и три поражения Сакраменто е на 13-ото място в своята конференция преди следващия мач, в който ще приеме Портланд след 48 часа.