Везенков и Олимпиакос сразиха Еврошампиона(ВИДЕО)

0
-
-

Александър Везенков и Олимпиакос нанесоха първа загуба през този сезон на шампиона в Евролигата ЦСКА Москва. Насред Русия гръцкият тим победи своя съперник с 84:79. Гостите изоставаха с двуцифрена разлика през първото полувреме, но направиха обрат в края му и задържаха преднината си до последно. Победата бе втора за тима от пет срещи.

За разлика от последните мачове, този път Везенков получи малко повече игрово време от своя треньор Кестутис Кемзура. Националът се появи в игра в края на третата част и бе на терена близо десет минути. За този период той отбеляза 2 точки и овладя 2 борби.В следващия кръг Олимпиакос приема Макаби Тел Авив, докато ЦСКА Москва гостува на Зенит.

Брандън Пол бе най-резултатен за победителите с 20 точки. Кевин Пънтър наниза 16, а 11 добави Йоргос Принтезис.За ЦСКА Москва Майк Джеймс наниза 22 точки. С 19 е Кайл Хайнс, а 17 има Дарън Хилиард.