Ветрен Полена обърна Малеш у дома

0
vetren polena otbor nova

Отборът на Ветрен Полена победи Малеш- Микрево с 2-1 в мач от 11 кръг на А ОГ Благоевград – Зона Струма. Победата на отборът от Полена бе трета от началото на първенството и дойде след обрат.

През първото полувреме двата отбора не си вкараха гол. Малко след началото на втората част, гостите получиха право да изпълнят дузпа, но вратарят на Ветрен – Емил Сердаров, отрази удара от бялата точка. Малко след това, обаче, гостите поведоха в резултата. Домакините реагираха като ужилени и след прекрасно изпълнение на пряк свободен удар Кирил Мутавджийски изравни резултата.

Последваха атаки и към двете врати и така се стигна до 70-тата минута, когато Кирил Мутавджийски с втория си гол в мача,донесе победата на домакините. В следващия кръг Ветрен гостува на Левски Крупник в местното дерби, а Малеш-Микрево приема Долно Осеново.