Веласкес: Трябва да сме адаптивни

0
hulio velaskes
Кадър: Левски ТВ
- -

Старши треньорът на Левски – Хулио Веласкес, остана много доволен от представянето на своите футболисти при победата с 3:0 над Септември в мач от третия кръг на сезона.

 

„Отборът изигра много сериозно този мач, с невероятно отношение от момчетата. Мисля, че доминирахме от първата до последната минута. Горд съм от футболистите си. Поуката от мача е, че трябва да играем по този начин в тези мачове“, започна Веласкес минути след края на мача на стадион „Георги Аспарухов“.

 

Той говори за натоварената програма на отбора: „Трябва да сме адаптивни. Това натрупване на игрови минути в мачовете водят до ситуации като тази с Акрам Бурас, която едва ли ще е последната. На база възможностите си, трябва винаги да сме на топ ниво. Когато имаш повече игрови минути, се натрупват физическа и емоционална умора и това рефлектира в контузии. Трябва да минимизираме тези ситуации по най-добрия начин. Да играеш през 2 дни изисква доста физически усилия и коства много. Затова абсолютно всички футболисти са важни. Трябва да избираме най-доброто от това, с което разполагаме. Всички мачове за мен са много важни. Затова съм доволен от начина, по който играхме днес. Показахме зрялост, отношение и себераздаване“.

„Нито е близо, нито далеч, играем по един и същи начин. Те имат брилянтно отношение, имайки предвид това, което направихме преди няколко дни. Днес бихме 3:0, така че играха невероятно момчетата“, завърши Веласкес.

0 0 votes
Article Rating
Абонирай се
Известие от
guest
0 Comments
стари
нови най-гласувани