Върба: Искаме да им го върнем на Левски!

0
Снимка: ludogorets.com

Старши треньорът на Лудогорец – Павел Върба – сподели мнението си за победата с 5:1 над Дунав.

„Второто полувреме изиграхме в резултат на 120-те минути срещу Левски. Те дадоха резултат върху играта на нашия отбор през второто полувреме. След 10-ата минута до края на първото полувреме играхме така, както искам да виждам Лудогорец.

В началото изглежда играчите още не бяха готови за тази среща. В срещата играха футболисти, които от началото на сезона не бяха взимали участие. Изиграхме добър мач, вкарахме 5 гола, имаше много хубави неща. Аз съм доволен.

Веднага след мача с Левски, казах че изиграхме добър мач. Бяхме разочаровани от отпадането. Надявам се идния мач да им го върнем за това, което не успяхме да направим в четвъртък за Купата“, коментира Върба.