Валентич прави промени в Ботев (Пд)

0

Треньорът на Ботев Азрудин Валентич пусна своите възпитаници в почивка до вторник.
След равенството с Етър (0:0) в петък се оформи дълга пауза заради мачовете на националния отбор и изборите. Така следващият мач е в уикенда 10-11 април, когато Ботев гостува на съименника си от Враца, а веднага след това има междинен кръг с домакинство на Славия, последвано от гостуване на Черно море. Затова Валентич е преценил, че моментът е подходящ за по-дълга почивка.

Сблъсък в Пловдив: Ботев чака пари от Локо за халф!

В паузата Ботев ще играе контрола с Берое, която е на 2 април в Стара Загора.

Валентич трябва да пробва и промени в състава, след като за мача с Ботев Враца той няма да може да разчита на двама основни играчи – Атанас Илиев и Димитър Тонев, които ще бъдат наказани заради натрупани жълти картони. Именно срещу заралии той ще използва нов вариант на единайсеторката, пише „Тема спорт“.