Валентич: Понякога трябва да приемеш истината – играхме срещу по-добър отбор!

0
-
-

Старши треньорът на Ботев (Пд) – Азрудин Валентич – сподели мнението си за загубата с 0:2 от Лудогорец.

„Всичко опира до енергията. Лудогорец притежаваше топката. Те имаха страхотна възможност да разиграват и да ни уморят. През първата част имахме добри възможности, но ни липсваше последният пас. През втората енергията ни падаше. Някои футболисти бяха на една тренировка през седмицата.

Много евтин първи гол. Шест човека зад линията на топката. Трябваше да блокират, да атакуват съперника. След това мачът свърши. 70 минути се противопоставихме доста добре. Горд съм от моите футболисти, най-вече заради агресията. Искаме да продължим да надграждаме. Феновете свършиха своята част от работата. Различно е да играем пред нашите фенове.

Понякога трябва да приемеш истината – играхме срещу по-добър отбор от нас. Вкараха два гола. Просто трябва да ги поздравим“, коментира Валентич.