В атрактивен мач с 5 гола: Ботев загуби от Бдин във Враца

0

Дублиращият отбор на Ботев Враца направи хубав мач, но загуби от опитния тим на Бдин Видин с 2:3. Ивайло Димитров нямаше възможност да използва трима човека, които ще попаднат в групата на представителния отбор за двубоя срещу Левски утре. Това са Радослав Захариев, Митко Панов и Пламен Петров, а Иван Нешков бе контузен.

Гостите поведоха в 4-ата минута, когато Соколов бе изведен зад защитата на врачани и прехвърли Любослав Василев за 0:1.

Само след още 10 минути след центриране от фаул Калоян Цветков с глава на първа греда мушна топката в мрежата за 0:2.

В 24-ата минута Ботев намали. Николай Стефанов с хубав удар от 25 метра отбеляза страхотно попадение за 1:2.

Момчетата на Ивайло Димитров успяха да стигнат до изравняването на резултата. Тодоров подаде на Дудушки и той реализира.

В 58-ата минута гостите стигнаха до победен гол след контраатака. Футболист на видинчани стреля, Любо Василев първоначално спаси, но след добавка Стивън Милчев вкара за крайното 2:3.

БОТЕВ II: Любомир Василев, Ивайло Дудушки, Ивайло Тодоров, Пламен Спасов, Георги Георгиев, Николай Константинов, Деян Танчев, Николай Стефанов (60 – Самуил Йолов), Янислав Тонов, Асен Русинов (70 – Стилиян Илиев)