Ужасяваща голова суша налегна Царско село – забравиха кога са вкарали гол за последно

0
Снимка: ЦСКА 1948
-
-

Сериозна голова немощ налегна Царско село преди домакинството на ЦСКА-София в неделя. Възпитаниците на Антони Здравков не са поразявали целта вече близо 9 часа – цели 520 минути. В това число влиза и двубоят за купата с Левски Крумовград, където столичани отпаднаха след продължения (120 минути) и загуба с 0:1.

В шампионата Царско село вече 4 мача не може да се разпише – ЦСКА 1948 (0:1), Локо Пловдив (0:2), Берое (0:1), Ботев Пловдив (0:0).

За последно царете вкараха при победата с 1:0 над Арда у дома преди повече от месец – на 20 август. Тогава успехът донесе Васил Шопов с гол в 50-ата минута. Оттогава близо 9 часа воденият от Антони Здравков тим зацикли и това разклати сериозно и стола на специалиста. Ако пропадането продължи и срещу армейците, нищо чудно в паузата за националните отбори да видим рокада на треньорския пост в отбора./ „Тема спорт“