Уволняват в четвъртък треньора на Милан?

0
-
-

Стефано Пиоли може да бъде уволнен от Милан още в четвъртък, ако „росонерите“ отпаднат от Рома на четвъртфиналната фаза на Лига Европа.

Ако Милан стигне до полуфиналите на Лига Европа, бъдещето на Пиоли в клуба няма да бъде застрашено.В първи мач от четвъртфиналите във второто най-добро клубно футболно състезание в Европа Рома победи Милан с 1:0 като гост.
Според “La Gazzetta dello Sport”, бъдещето на Пиоли в Милан зависи от изхода на реванша, както и от резултата от мача срещу Интер в Серия А. Отбелязва се, че мачът с Рома ще окаже по-сериозно влияние върху кадровите решения.

Ако Милан стигне до полуфиналите на Лига Европа, бъдещето на Пиоли в клуба няма да бъде застрашено.Ако се стигне до уволнението на Пиоли, мнението на Златан Ибрахимович ще играе важна роля при избора на нов треньор.