Тунчев: В какво и състояние да е, Левски винаги е фаворит! Не ни изненадаха по никакъв начин

0
александър тунчев
-
-

Старши треньорът на Локомотив (Пд) – Александър Тучнев – сподели мнението си за загубата с 0:1 от Левски.

„Проспахме първото полувреме. Действахме припряно. Не, че Левски създаде кой знае колко положения. Вкараха след наша грешка.

Не мисля, че сме били фаворити. Когато играеш срещу Левски на „Герена“, независимо в какво състояние е Левски, винаги са фаворити. Ние говорихме в дните след победата над Ботев, че сме постигнали нещо наистина невероятно, но трябва да го забравим, защото ни предстои тежък мач.

Второто полувреме ние диктувахме темпото. Създадохме 2-3 ситуации, но не вкарахме.

Не разполагам с кой знае колко футболисти на резервната скамейка.

Очаквахме, че Левски ще играе с трима централни бранители. Не ни изненадаха по никакъв начин“, коментира Тунчев.