Тунчев: Не можем да се срамуваме от представянето си! Срещу Словачко не трябва да се дърпаме в глуха защита

0
aleksandar tunchev
-
-

Старши треньорът на Локомотив (Пд) – Александър Тунчев – сподели мнението си за загубата с 1:3 от Лудогорец.

„Казах на момчета, че не трябва да навеждат глави. Мисля, че не можем да се срамуваме от нашето представяне. През второто полувреме създадохме няколко ситуации, отбелязахме и гол. За съжаление загубихме.

Лудогорец вкараха свежи хора, ние играхме преди 2 дни мач. Ние допуснахме елементарни грешки, от които ни отбелязаха голове. Имаше умора, която не се виждаше толкова много.

Имахме стабилна защита, която даваше сигурност на отбора. На момчета, които привлякохме, им трябва време. Не става за месец.

Ще работим, ще видим грешките и се надявам да ги изчистим, да не ги допускаме в четвъртък.

Честитя рождения ден на Локомотив. Обещавам раздаване до последния съдийски сигнал. Ще опитаме да зарадваме нашите фенове с добри игри и победи.

Срещу Словачко не трябва да се дърпаме в глуха защита, защото ще имаме проблеми. Надявам се да успеем да попарим съперника с гол при първоначалния им натиск. Мисля, че няма да имаме проблеми във физическо отношение“, коментира Тунчев.