0
153769704893a7be6c7fd9a1d257026f5bc56fcad1image960x540
-
-

Юношите на ЦСКА до 15 години победиха Славия с 4:0 в мач от четвъртия кръг на Елитната група, който се игра на изкуствения терен на стадион „Славия“.

„Армейците“ откриха резултата в 4-ата минута след гол на Йоан Борносузов. Той беше точен от дузпа в 20-ата минута за 2:0, а Георги Чорбаджийски направи преднината на „червените“ класическа в 31-ата. В 54-ата минута името си сред голмайсторите записа и Павел Жабов, който оформи крайното 4:0.

В следващия кръг ЦСКА е домакин на Черно море. Двубоят ще се играе на стадион „Бонсист“ в неделя (30 септември) от 11:00 часа.

Стартов състав: Иван Маринов  (в), Даниел Янакиев, Мартин Влаевски, Росен Маринов, Теодор Иванов, Йоан Лозанов (к), Георги Чорбаджийски, Виктор Атанасов, Ясен Цеков, Йоан Борносузов (к), Павел Жабов
Резерви: Константин Касабоков (в), Валентин Ситнилски, Ясен Спиров, Юлиан Илиев, Николай Няголов, Георги Шаламанов, Кирил Великов
Старши треньор: Атанас Борносузов