0
95376ffa9ae0a1822fb6dc3782e509ba.image .960x698
-
-

Юношите на ЦСКА-София до 19 години победиха Марек със 7:0 в мач от XX кръг на Елитната група, който се игра на стадион „Бончук“ в Дупница.
Червените поведоха в 33-та минута, когато Асен Дончев засече с глава центриране отляво на Адриан Гиргинов. Талантът от Благоевград направи поредния си силен мач тази пролет и се разписа два пъти в Дупница.Жулиан Манолов удвои преднината на гостите с красив гол от пряк свободен удар в 62-та минута. Три по-късно Дончев се разписа за 3:0, а в 68-та Будинов вкара четвърто попадение за ЦСКА. Той реазлизира и петия гол в 73-та минута. В 85-та Радослав Илиев напредна сам и прониза вратата на Марек за 6:0, а Адриан Гиргинов оформи крайното 7:0 в последните секунди.В класирането ЦСКА-София е на 4-та позиция с 42 точки, а Марек е на предпоследното 15-то място с едва 9 точки.