0
Снимка: cska.bg
-
-

ЦСКА-София победи Левски с 2:0 в мач от Елитна група U19. Двубоят бе игран на стадион „Българска армия“ пред празни трибуни заради пандемията от коронавирус. Ето и как от сайта на „червените“ описват двубоя:

В Еквадор се гордеят с финала на ЦСКА-София

През първото полувреме младите армейци тотално надиграха своя опонент, но на три пъти пропуснаха изгодни положения за откриване на резултата и двата отбора се оттеглиха на почивка при нулево равенство.

През втората част червените категорично затвърдиха превъзходството си, въпреки че само преди три дни изиграха супер изтощителен мач за Купата на БФС, в който победиха и отстраниха Славия, сега успяха да наложат волята си и над вечния съперник. Първо Алпай Рамадан се разписа с глава след изпълнение на корнер, а малко след това и Марк-Емилио Папазов реализира изключително красиво попадение със страхотен изстрел от границата на наказателното поле в горния ъгъл на вратаря на сините. Така момчетата на Добромир Митов записаха напълно заслужена победа и дадоха много поводи за оптимизъм на всички армейски привърженици.

Любо Пенев излиза за първа победа с ЦСКА-София срещу бившия си отбор(ВЕРОЯТНИ СЪСТАВИ)

Само след три дни, на 21 април (сряда) тимът ни гостува на Царско село.

Стартов състав на ЦСКА U19: Ивайло Илиев (в), Александър Бучков (к), Калоян Пехливанов, Мартин Аврамов, Кристиян Атанасов, Алпай Рамадан, Данаил Стойчев, Калоян Стоилов, Марк-Емилио Папазов, Цветомир Цанев, Георги Манев.

В друга среща от Елитната юношеска група днес отборът ни до 15 години завърши при нулево равенство като гост на Ботев (Враца).

„Червените“ ще слагат край на голова немощ

Съставът ни до 16 години пък разгроми връстниците си от Пирин (Гоце Делчев) с категоричното 10:0 и продължи победната си серия.