ЦСКА-София удари чехи в последната си контрола в Турция, Назон пак се разписа (ВИДЕО)

0
cska bohemians
Снимка: facebook.com/bohemians.cz

ЦСКА-София постигна победа в последната си контрола от подготвителния лагер в Турция. „Червените“ се наложиха над чешкия елитен Бохемианс (Прага) с 2:1.

В 6-ата минута, след центриране от корнер, футболист на Бохеминас прати топката в мрежата на Евтимов. Попадението обаче бе отменено заради нарушение срещу вратаря.

180 секунди по-късно ЦСКА-София поведе. Дюкенс Назон бе изведен от Фаетон сам срещу вратаря и не сгреши за 1:0.

В 13-ата минута Назон отне топката от защитник на съперника, излезе очи в очи със стража и опита да мине покрай него. Рейхъл обаче хвърли в краката на нападателя и успя да улови кълбото.

В 38-ата минута Турицов центрира отдясно. Назон засече отблизо, но неточно.

В ответната атака футболист на Бохемианс се озова на чиста позиция в наказателното поле. Ударът му по диагонала обаче бе изключително неточен.

В 49-ата минута Евтимов и Кареасо разиграха в наказателното поле. Съперник обаче отне топката и успя да я прати в мрежата. И този гол на Бохемианс обаче бе отменен заради нарушение срещу полевия футболист на ЦСКА-София.

180 секунди след това „червените“ удвоиха аванса си. Юрген Матай даде отличен пас от дълбочина към Матиас Фаетон. Последния напредна, освободи се от противников играч и с удар от ъгъла на вратарското поле направи 2:0.

Почти веднага след това Назон финтира съперник в наказателното поле, остана сам срещу вратарят и от точката за изпълнение на дузпа копна над него. Топка обаче премина на сантиметри от дясната греда.

В 57-ата минута и Линдсет остана очи в очи с вратаря. Норвежецът също опита прехвърлящ удар, но стражът успя с една ръка да отрази.

Секунди по-късно шут на Хайнц профуча покрай вратата.

В 68-ата минута Тибо Вион сгреши при изнасянето. Топката стигна в наказателното поле до футболист на Бохимианс, чийто удар обаче бе избит с една ръка от Бусато.

В 74-ата минута удар на Кожак рикошира във футболист на ЦСКА-София и топката премина на сантиметри от лявата греда, излизайки в корнер.

В 82-ата минута Бохемианс намали изоставането си. Кожак бе изведен на чиста позиция в наказателното поле и с прецизен шут в долния десен ъгъл направи резултата 2:1.

В последната минута Данило Асприля излезе сам срещу вратаря, но си поведе нескопосано и възможността бе пропиляна.

ЦСКА-СОФИЯ: 25. Димитър Евтимов, 19. Иван Турицов, 2. Юрген Матай, 13. Браян Кордоба, 15. Тибо Вион, 26. Марселино Кареасо, 14. Тобиас Хайнц, 17. Емануел Шакич, 10. Джонатан Линдсет, 11. Матиас Фаетон, 9. Дюкенс Назон

БОХЕМИАНС: 12. Райхъл, 6. Беран, 7. Хибш, 10. Матушек, 14. Кадлец, 17. Хала, 19. Коварик, 22. Вондра, 28. Хулка, 33. Прекоп, 34. Крапка