ЦСКА-София удари Ботев Вр за нова победа пред погледа на Гриша Ганчев(ВИДЕО)

0
Снимка: cska.bg
-
-

ЦСКА-София победи с  3:1Ботев Враца в последната си контрола от зимната подготовка на „Българска армия“ и играят при резултат 3:1. Даниел Генов откри резултата след чудесен удар в 10-ата минута, а осем по-късно след превъзходна акция в нападение ЦСКА изравни чрез Али Соу. Тиаго Родригес направи пълен обрат в 25-ата минута, а Адалберто Пеняранда вкара трети гол в 52-ата минута.

След девет минути игра Брадли Мазику опита опасно центриране, но Краси Костов улови топката. В следващата атака врачани вкараха великолепен гол чрез Даниел Генов. Нападателят на врачани отправи страховит удар от много далечно разстояние и разпечата вратата на Бусато за 1:0. Това бе първи допуснат гол от „червените“ в контролните срещи през зимата досега.В 18-тата минута Георги Йомов центрира успоредно в малкото наказателно поле и Али Соу вкара за 1:1.След още 6 минути Йомов се отчене с втора асистенция, а Тиаго Родригес изведе домакините напред в резултата.
След половин час игра Амос Юга се контузи и на негово място дебют записа новото попълнение Федерико Варела.До края на полувремето двата отбора си размениаха по едно положение и пред двете врати.
В 52-та минута Брадли Мазику направи добър пробив, подаде на Пеняранда и той вкара трети гол за ЦСКА-София.Шест минути по-късно Георги Йомов и Аласан Ндиай се сбутаха, прехвръкнаха искир и Волен Чинков им показа червени картони. Бруно Акрапович и Антони Здравков прецениха да вкарат по един човек от своите скамейки.
Малко по-късно страхотен удар от воле на Тибо Вион мина много близо до гредата. В 77-та минута Али Соу открадна една топка от Генчев и стреля точно, но влезбия като резерва Дамян Дамянов парира ударът му.

Срещата изгледа на живо и финансовият благодетел на ЦСКА-София Гриша Ганчев.